OD127-24HB.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of OD127-24HB.
| الصورة |
| رقم الجزء | OD127-24HB | OD127-12HHB | OD127-24HHB | OD127-48MB | OD127-12HB01A |
| المصنع | Orion Fans | Orion Fans | Orion Fans | Orion Fans | Orion Fans |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | OD127 | OD127 | OD127 | OD127 | OD127 |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Voltage-Rated | 24VDC | 24VDC | 24VDC | 24VDC | 24VDC |
| Size/Dimension | Square - 127mm L x 127mm H | Square - 127mm L x 127mm H | Square - 127mm L x 127mm H | Square - 127mm L x 127mm H | Square - 127mm L x 127mm H |
| Width | 38.50mm | 38.50mm | 38.50mm | 38.50mm | 38.50mm |
| StaticPressure | 0.460 in H2O (114.6 Pa) | 0.460 in H2O (114.6 Pa) | 0.460 in H2O (114.6 Pa) | 0.460 in H2O (114.6 Pa) | 0.460 in H2O (114.6 Pa) |