Connor Winfield OH320-CC-700503CF-010.0M
رقم الجزء
OH320-CC-700503CF-010.0M
المصنع
Connor Winfield
الفئة:
発振器
الطرد
7-SMD, No Lead
ورقة البيانات
阿拉伯语OH320-CC-700503CF-010.0M.pdf
الوصف
XTAL OSC OCXO 10.000MHZ CMOS
Product details
1. How to order OH320-CC-700503CF-010.0M on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the OH320-CC-700503CF-010.0M price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of OH320-CC-700503CF-010.0M?
الصورة OH320-CC-700503CF-010.0M OH320-CC-70103CF-012.8M OH320-CC-70103CF-020.0M
المصنع Connor Winfield Connor Winfield Connor Winfield
Package/Case 7-SMD, No Lead 7-SMD, No Lead 7-SMD, No Lead
Packaging Strip Strip Strip
Series OH320-CC OH320-CC OH320-CC
ProductStatus Active Active Active
BaseResonator Crystal Crystal Crystal
Type OCXO OCXO OCXO
Frequency 10 MHz 10 MHz 10 MHz
Function - - -
Output CMOS CMOS CMOS
Voltage-Supply 3.3V 3.3V 3.3V
FrequencyStability ±0.5ppb ±0.5ppb ±0.5ppb
AbsolutePullRange(APR) - - -
OperatingTemperature -20°C ~ 70°C -20°C ~ 70°C -20°C ~ 70°C
SpreadSpectrumBandwidth - - -
Current-Supply(Max) - - -
Ratings - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 1.000 L x 0.866 W (25.40mm x 22.00mm) 1.000 L x 0.866 W (25.40mm x 22.00mm) 1.000 L x 0.866 W (25.40mm x 22.00mm)