Altech Corporation PI85-024DC-00LV
رقم الجزء
PI85-024DC-00LV
المصنع
Altech Corporation
الفئة:
パワー リレー、2 アンペア以上
الطرد
ورقة البيانات
PI85-024DC-00LV.pdf
الوصف
RELAY GEN PURPOSE DPDT 16A 24V
Product details
1. How to order PI85-024DC-00LV on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the PI85-024DC-00LV price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of PI85-024DC-00LV?
الصورة PI85-012DC-00LD PI85-012DC-00LV PI85-024DC-00LD PI85-024DC-00LV PI85-12DC-M41G
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series PI85 PI85 PI85 PI85 PI85
ProductStatus Active Active Active Active Active
MountingType DIN Rail DIN Rail DIN Rail DIN Rail DIN Rail
CoilVoltage 24VDC 24VDC 24VDC 24VDC 24VDC
ContactForm DPDT (2 Form C) DPDT (2 Form C) DPDT (2 Form C) DPDT (2 Form C) DPDT (2 Form C)
ContactRating(Current) 16 A 16 A 16 A 16 A 16 A
SwitchingVoltage 250VAC, 24VDC - Max 250VAC, 24VDC - Max 250VAC, 24VDC - Max 250VAC, 24VDC - Max 250VAC, 24VDC - Max
CoilCurrent 16.7 mA 16.7 mA 16.7 mA 16.7 mA 16.7 mA
CoilType Non Latching Non Latching Non Latching Non Latching Non Latching
Features - - - - -
TerminationStyle Screw Terminal Screw Terminal Screw Terminal Screw Terminal Screw Terminal
SealRating - - - - -
CoilInsulation - - - - -
MustOperateVoltage 16.8 VDC 16.8 VDC 16.8 VDC 16.8 VDC 16.8 VDC