Bourns Inc. PM105-470K-RC
رقم الجزء
PM105-470K-RC
المصنع
Bourns Inc.
الفئة:
固定インダクタ
الطرد
Nonstandard
ورقة البيانات
阿拉伯语PM105-470K-RC.pdf
الوصف
FIXED IND 47UH 1.25A 170MOHM SMD
Product details
1. How to order PM105-470K-RC on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the PM105-470K-RC price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of PM105-470K-RC?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of PM105-470K-RC.
الصورة PM105-221K-RC PM105-390M-RC PM105-470K-RC PM105-101K-RC PM105-100M-RC
المصنع Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc.
Package/Case Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard
Series PM105 PM105 PM105 PM105 PM105
ProductStatus Active Active Active Active Active
Material-Core Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite
Inductance 47 µH 47 µH 47 µH 47 µH 47 µH
Tolerance ±10% ±10% ±10% ±10% ±10%
CurrentRating(Amps) 1.25 A 1.25 A 1.25 A 1.25 A 1.25 A
Current-Saturation(Isat) 2.3A 2.3A 2.3A 2.3A 2.3A
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 170mOhm 170mOhm 170mOhm 170mOhm 170mOhm
Q@Freq 20 @ 2.52MHz 20 @ 2.52MHz 20 @ 2.52MHz 20 @ 2.52MHz 20 @ 2.52MHz
Frequency-SelfResonant 8MHz 8MHz 8MHz 8MHz 8MHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 1 kHz 1 kHz 1 kHz 1 kHz 1 kHz