Bourns Inc. PM12645S-2R7M-RC
رقم الجزء
PM12645S-2R7M-RC
المصنع
Bourns Inc.
الفئة:
固定インダクタ
الطرد
Nonstandard
ورقة البيانات
阿拉伯语PM12645S-2R7M-RC.pdf
الوصف
FIXED IND 2.7UH 17A 7.3 MOHM SMD
Product details
1. How to order PM12645S-2R7M-RC on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the PM12645S-2R7M-RC price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of PM12645S-2R7M-RC?
الصورة PM12645S-2R7M-RC PM12645S-1R2M-RC PM12645S-1R8M-RC PM12645S-1R2M PM12645S-1R8M
المصنع Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc.
Package/Case Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard
Series PM12645S PM12645S PM12645S PM12645S PM12645S
ProductStatus Active Active Active Active Active
Material-Core Iron Iron Iron Iron Iron
Inductance 2.7 µH 2.7 µH 2.7 µH 2.7 µH 2.7 µH
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
CurrentRating(Amps) 17 A 17 A 17 A 17 A 17 A
Current-Saturation(Isat) 32A 32A 32A 32A 32A
Shielding Shielded Shielded Shielded Shielded Shielded
DCResistance(DCR) 7.3mOhm Max 7.3mOhm Max 7.3mOhm Max 7.3mOhm Max 7.3mOhm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant - - - - -
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -55°C ~ 150°C -55°C ~ 150°C -55°C ~ 150°C -55°C ~ 150°C -55°C ~ 150°C
InductanceFrequency-Test 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz