Bertech PPT5-10MM
رقم الجزء
PPT5-10MM
المصنع
Bertech
الفئة:
テープ
الطرد
ورقة البيانات
阿拉伯语PPT5-10MM.pdf
الوصف
10 MM W. POLYIMIDE TAPE, 5 MIL
Product details
1. How to order PPT5-10MM on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the PPT5-10MM price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of PPT5-10MM?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of PPT5-10MM.
7.How to contact us to get technical supports, such as PPT5-10MM pin diagram, PPT5-10MM datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
الصورة PPT5-1 1/8 PPT5-15/16 PPT5-10MM PPT5-25MM PPT5-15MM
المصنع Bertech Bertech Bertech Bertech Bertech
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series PPT5 PPT5 PPT5 PPT5 PPT5
ProductStatus Active Active Active Active Active
TapeType Masking Masking Masking Masking Masking
Adhesive Silicone Silicone Silicone Silicone Silicone
BackingCarrier Polyimide Polyimide Polyimide Polyimide Polyimide
Thickness 0.0065 (6.5 mils, 0.165mm) 0.0065 (6.5 mils, 0.165mm) 0.0065 (6.5 mils, 0.165mm) 0.0065 (6.5 mils, 0.165mm) 0.0065 (6.5 mils, 0.165mm)
Thickness-Adhesive 0.0015 (1.5 mils, 0.038mm) 0.0015 (1.5 mils, 0.038mm) 0.0015 (1.5 mils, 0.038mm) 0.0015 (1.5 mils, 0.038mm) 0.0015 (1.5 mils, 0.038mm)
Thickness-BackingCarrier 0.0050 (5.0 mils, 0.127mm) 0.0050 (5.0 mils, 0.127mm) 0.0050 (5.0 mils, 0.127mm) 0.0050 (5.0 mils, 0.127mm) 0.0050 (5.0 mils, 0.127mm)
Width 0.39 (10.00mm) 0.39 (10.00mm) 0.39 (10.00mm) 0.39 (10.00mm) 0.39 (10.00mm)