RAC03-24SA.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of RAC03-24SA.
| الصورة |
| رقم الجزء | RAC03-12SA | RAC03-24SA | RAC03-09SA | RAC03-15SA | RAC03-3.3SA |
| المصنع | Recom Power | Recom Power | Recom Power | Recom Power | Recom Power |
| Package/Case | 4-SIP Module | 4-SIP Module | 4-SIP Module | 4-SIP Module | 4-SIP Module |
| Packaging | Tube | Tube | Tube | Tube | Tube |
| Series | POWERLINE RAC03-A (3W) | POWERLINE RAC03-A (3W) | POWERLINE RAC03-A (3W) | POWERLINE RAC03-A (3W) | POWERLINE RAC03-A (3W) |
| ProductStatus | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| Type | Enclosed | Enclosed | Enclosed | Enclosed | Enclosed |
| NumberofOutputs | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Voltage-Input | 90 ~ 264 VAC | 90 ~ 264 VAC | 90 ~ 264 VAC | 90 ~ 264 VAC | 90 ~ 264 VAC |
| Voltage-Output1 | 24V | 24V | 24V | 24V | 24V |
| Voltage-Output2 | - | - | - | - | - |
| Voltage-Output3 | - | - | - | - | - |
| Voltage-Output4 | - | - | - | - | - |
| Current-Output(Max) | 125mA | 125mA | 125mA | 125mA | 125mA |
| Power(Watts) | 3 W | 3 W | 3 W | 3 W | 3 W |
| Efficiency | 77% | 77% | 77% | 77% | 77% |
| MountingType | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole |
| Size/Dimension | 1.38 L x 0.71 W x 0.87 H (35.0mm x 18.0mm x 22.0mm) | 1.38 L x 0.71 W x 0.87 H (35.0mm x 18.0mm x 22.0mm) | 1.38 L x 0.71 W x 0.87 H (35.0mm x 18.0mm x 22.0mm) | 1.38 L x 0.71 W x 0.87 H (35.0mm x 18.0mm x 22.0mm) | 1.38 L x 0.71 W x 0.87 H (35.0mm x 18.0mm x 22.0mm) |