Sumida America Components Inc. RCH875NP-331K
رقم الجزء
RCH875NP-331K
المصنع
Sumida America Components Inc.
الفئة:
固定インダクタ
الطرد
Radial, Vertical Cylinder (Open)
ورقة البيانات
阿拉伯语RCH875NP-331K.pdf
الوصف
FIXED IND 330UH 300MA 1.05OHM TH
Product details
1. How to order RCH875NP-331K on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the RCH875NP-331K price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of RCH875NP-331K?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of RCH875NP-331K.
الصورة RCH875NP-331K RCH875NP-102K RCH875NP-271K RCH875NP-100M RCH875NP-101K
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series RCH-875 RCH-875 RCH-875 RCH-875 RCH-875
ProductStatus Active Active Active Active Active
Material-Core Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite
Inductance 330 µH 330 µH 330 µH 330 µH 330 µH
Tolerance ±10% ±10% ±10% ±10% ±10%
CurrentRating(Amps) 300 mA 300 mA 300 mA 300 mA 300 mA
Current-Saturation(Isat) 460mA 460mA 460mA 460mA 460mA
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 1.05Ohm Max 1.05Ohm Max 1.05Ohm Max 1.05Ohm Max 1.05Ohm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant - - - - -
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 100°C -40°C ~ 100°C -40°C ~ 100°C -40°C ~ 100°C -40°C ~ 100°C
InductanceFrequency-Test 1 kHz 1 kHz 1 kHz 1 kHz 1 kHz