Signal Transformer SCEP147H-4R7
رقم الجزء
SCEP147H-4R7
المصنع
Signal Transformer
الفئة:
固定インダクタ
الطرد
Nonstandard
ورقة البيانات
阿拉伯语SCEP147H-4R7.pdf
الوصف
FIXED IND 4.7UH 11.5A 7.8MOHM SM
Product details
1. How to order SCEP147H-4R7 on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the SCEP147H-4R7 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SCEP147H-4R7?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SCEP147H-4R7.
الصورة SCEP147H-1R2 SCEP147H-1R8 SCEP147H-2R6 SCEP147H-3R5 SCEP147H-4R7
Package/Case Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series SCEP147H SCEP147H SCEP147H SCEP147H SCEP147H
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type - - - - -
Material-Core - - - - -
Inductance 4.7 µH 4.7 µH 4.7 µH 4.7 µH 4.7 µH
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
CurrentRating(Amps) 11.5 A 11.5 A 11.5 A 11.5 A 11.5 A
Current-Saturation(Isat) 17.6A 17.6A 17.6A 17.6A 17.6A
Shielding Shielded Shielded Shielded Shielded Shielded
DCResistance(DCR) 7.8mOhm Max 7.8mOhm Max 7.8mOhm Max 7.8mOhm Max 7.8mOhm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant - - - - -
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz