Signal Transformer SCEPI1010-270
رقم الجزء
SCEPI1010-270
المصنع
Signal Transformer
الفئة:
固定インダクタ
الطرد
Nonstandard
ورقة البيانات
阿拉伯语SCEPI1010-270.pdf
الوصف
FIXED IND 27UH 5.2A 28 MOHM SMD
Product details
1. How to order SCEPI1010-270 on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the SCEPI1010-270 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SCEPI1010-270?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SCEPI1010-270.
الصورة SCEPI1010-100 SCEPI1010-220 SCEPI1010-270
المصنع Signal Transformer Signal Transformer Signal Transformer
Package/Case Nonstandard Nonstandard Nonstandard
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series SCEPI1010 SCEPI1010 SCEPI1010
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete
Type - - -
Material-Core - - -
Inductance 27 µH 27 µH 27 µH
Tolerance ±20% ±20% ±20%
CurrentRating(Amps) 5.2 A 5.2 A 5.2 A
Current-Saturation(Isat) 3A 3A 3A
Shielding Shielded Shielded Shielded
DCResistance(DCR) 28mOhm Max 28mOhm Max 28mOhm Max
Q@Freq - - -
Frequency-SelfResonant - - -
Ratings - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 100 kHz 100 kHz 100 kHz