Signal Transformer SCIHP0412-R047
رقم الجزء
SCIHP0412-R047
المصنع
Signal Transformer
الفئة:
固定インダクタ
الطرد
Nonstandard
ورقة البيانات
阿拉伯语SCIHP0412-R047.pdf
الوصف
FIXED IND 47NH 13A SMD
Product details
1. How to order SCIHP0412-R047 on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the SCIHP0412-R047 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SCIHP0412-R047?
الصورة SCIHP0412-R047
رقم الجزء SCIHP0412-R047
المصنع Signal Transformer
Package/Case Nonstandard
Packaging Tape & Reel (TR),Cut Tape (CT)
Series SCIHP0412
ProductStatus Active
Type Wirewound
Material-Core -
Inductance 47 nH
Tolerance ±20%
CurrentRating(Amps) 13 A
Current-Saturation(Isat) 32A
Shielding Shielded
DCResistance(DCR) -
Q@Freq -
Frequency-SelfResonant -
Ratings -
OperatingTemperature -40°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 200 kHz