Signal Transformer SCIHP1338-1R0M
رقم الجزء
SCIHP1338-1R0M
المصنع
Signal Transformer
الفئة:
固定インダクタ
الطرد
Nonstandard
ورقة البيانات
阿拉伯语SCIHP1338-1R0M.pdf
الوصف
FIXED IND 1UH 22A 3.5 MOHM SMD
Product details
1. How to order SCIHP1338-1R0M on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the SCIHP1338-1R0M price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SCIHP1338-1R0M?
الصورة SCIHP1338-1R0M SCIHP1338-2R2M SCIHP1338-3R3M SCIHP1338-4R7M SCIHP1338-5R6M
Package/Case Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series SCIHP1338 SCIHP1338 SCIHP1338 SCIHP1338 SCIHP1338
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Wirewound Wirewound Wirewound Wirewound Wirewound
Material-Core - - - - -
Inductance 1 µH 1 µH 1 µH 1 µH 1 µH
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
CurrentRating(Amps) 22 A 22 A 22 A 22 A 22 A
Current-Saturation(Isat) 38A 38A 38A 38A 38A
Shielding Shielded Shielded Shielded Shielded Shielded
DCResistance(DCR) 3.5mOhm Max 3.5mOhm Max 3.5mOhm Max 3.5mOhm Max 3.5mOhm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant - - - - -
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 200 kHz 200 kHz 200 kHz 200 kHz 200 kHz