Signal Transformer SCRH105-120
رقم الجزء
SCRH105-120
المصنع
Signal Transformer
الفئة:
固定インダクタ
الطرد
Nonstandard
ورقة البيانات
阿拉伯语SCRH105-120.pdf
الوصف
FIXED IND 12UH 2.61A 78 MOHM SMD
Product details
1. How to order SCRH105-120 on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the SCRH105-120 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SCRH105-120?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SCRH105-120.
الصورة SCRH105-100 SCRH105-101 SCRH105-120 SCRH105-121 SCRH105-150
Package/Case Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series SCRH105 SCRH105 SCRH105 SCRH105 SCRH105
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type - - - - -
Material-Core - - - - -
Inductance 12 µH 12 µH 12 µH 12 µH 12 µH
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
CurrentRating(Amps) 2.61 A 2.61 A 2.61 A 2.61 A 2.61 A
Current-Saturation(Isat) 4.2A 4.2A 4.2A 4.2A 4.2A
Shielding Shielded Shielded Shielded Shielded Shielded
DCResistance(DCR) 78mOhm Max 78mOhm Max 78mOhm Max 78mOhm Max 78mOhm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant - - - - -
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz