SCRH105-5R6.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SCRH105-5R6.
| الصورة |
| Package/Case | Nonstandard | Nonstandard | Nonstandard | Nonstandard | Nonstandard |
| Series | SCRH105 | SCRH105 | SCRH105 | SCRH105 | SCRH105 |
| Material-Core | - | - | - | - | - |
| Inductance | 5.6 µH | 5.6 µH | 5.6 µH | 5.6 µH | 5.6 µH |
| Tolerance | ±30% | ±30% | ±30% | ±30% | ±30% |
| CurrentRating(Amps) | 3.59 A | 3.59 A | 3.59 A | 3.59 A | 3.59 A |
| Current-Saturation(Isat) | 6.5A | 6.5A | 6.5A | 6.5A | 6.5A |
| Shielding | Shielded | Shielded | Shielded | Shielded | Shielded |
| DCResistance(DCR) | 45mOhm Max | 45mOhm Max | 45mOhm Max | 45mOhm Max | 45mOhm Max |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| InductanceFrequency-Test | 100 kHz | 100 kHz | 100 kHz | 100 kHz | 100 kHz |