Signal Transformer SCRH124B-101
رقم الجزء
SCRH124B-101
ورقة البيانات
阿拉伯语SCRH124B-101.pdf
الوصف
FIXED IND 100UH 1.36A 330MOHM SM
Product details
1. How to order SCRH124B-101 on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the SCRH124B-101 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SCRH124B-101?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SCRH124B-101.
الصورة SCRH124B-101 SCRH124B-121 SCRH124B-150 SCRH124B-151 SCRH124B-180
Package/Case Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series SCRH124B SCRH124B SCRH124B SCRH124B SCRH124B
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type - - - - -
Material-Core - - - - -
Inductance 100 µH 100 µH 100 µH 100 µH 100 µH
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
CurrentRating(Amps) 1.36 A 1.36 A 1.36 A 1.36 A 1.36 A
Current-Saturation(Isat) 1.2A 1.2A 1.2A 1.2A 1.2A
Shielding Shielded Shielded Shielded Shielded Shielded
DCResistance(DCR) 330mOhm Max 330mOhm Max 330mOhm Max 330mOhm Max 330mOhm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant - - - - -
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz