Signal Transformer SCRH5D18-220
رقم الجزء
SCRH5D18-220
المصنع
Signal Transformer
الفئة:
固定インダクタ
الطرد
Nonstandard
ورقة البيانات
阿拉伯语SCRH5D18-220.pdf
الوصف
FIXED IND 22UH 1A 290 MOHM SMD
Product details
1. How to order SCRH5D18-220 on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the SCRH5D18-220 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SCRH5D18-220?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SCRH5D18-220.
الصورة SCRH5D18-100 SCRH5D18-220 SCRH5D18-101 SCRH5D18-120 SCRH5D18-150
Package/Case Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard
Series SCRH5D18 SCRH5D18 SCRH5D18 SCRH5D18 SCRH5D18
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type - - - - -
Material-Core - - - - -
Inductance 22 µH 22 µH 22 µH 22 µH 22 µH
Tolerance ±30% ±30% ±30% ±30% ±30%
CurrentRating(Amps) 1 A 1 A 1 A 1 A 1 A
Current-Saturation(Isat) 800mA 800mA 800mA 800mA 800mA
Shielding Shielded Shielded Shielded Shielded Shielded
DCResistance(DCR) 290mOhm Max 290mOhm Max 290mOhm Max 290mOhm Max 290mOhm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant - - - - -
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 10 kHz 10 kHz 10 kHz 10 kHz 10 kHz