Signal Transformer SCRH5D18-820
رقم الجزء
SCRH5D18-820
المصنع
Signal Transformer
الفئة:
固定インダクタ
الطرد
Nonstandard
ورقة البيانات
阿拉伯语SCRH5D18-820.pdf
الوصف
FIXED IND 82UH 550MA 978MOHM SMD
Product details
1. How to order SCRH5D18-820 on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the SCRH5D18-820 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SCRH5D18-820?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SCRH5D18-820.
Package/Case Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series SCRH5D18 SCRH5D18 SCRH5D18 SCRH5D18 SCRH5D18
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type - - - - -
Material-Core - - - - -
Inductance 82 µH 82 µH 82 µH 82 µH 82 µH
Tolerance ±30% ±30% ±30% ±30% ±30%
CurrentRating(Amps) 550 mA 550 mA 550 mA 550 mA 550 mA
Current-Saturation(Isat) 410mA 410mA 410mA 410mA 410mA
Shielding Shielded Shielded Shielded Shielded Shielded
DCResistance(DCR) 978mOhm Max 978mOhm Max 978mOhm Max 978mOhm Max 978mOhm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant - - - - -
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 10 kHz 10 kHz 10 kHz 10 kHz 10 kHz