Solar Lighting International SLI-STEALTH-120-21
رقم الجزء
SLI-STEALTH-120-21
المصنع
Solar Lighting International
الفئة:
LED 照明 - COB、エンジン、モジュール、ストリップ
الطرد
ورقة البيانات
阿拉伯语SLI-STEALTH-120-21.pdf
الوصف
STEALTH 120W ALL-IN-ONE SOLAR S
Product details
1. How to order SLI-STEALTH-120-21 on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the SLI-STEALTH-120-21 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SLI-STEALTH-120-21?
الصورة SLI-STEALTH-40-21 SLI-STEALTH-80-21 SLI-STEALTH 80-21 40*40 SLI-STEALTH-120-21
Packaging Box Box Box Box
Series - - - -
ProductStatus Active Active Active Active
Type LED Module LED Module LED Module LED Module
Color White, Neutral White, Neutral White, Neutral White, Neutral
CCT(K) 4700K 4700K 4700K 4700K
Wavelength - - - -
LuminousFlux@Current/Temperature 19200lm 19200lm 19200lm 19200lm
Current-Test - - - -
Temperature-Test - - - -
Voltage-Forward(Vf)(Typ) - - - -
Lumens/Watt@Current-Test - - - -
Current-Max - - - -
CRI(ColorRenderingIndex) - - - -
ViewingAngle 140° x 78° 140° x 78° 140° x 78° 140° x 78°
Features IP65 IP65 IP65 IP65
Size/Dimension 1616.00mm L x 386.20mm W 1616.00mm L x 386.20mm W 1616.00mm L x 386.20mm W 1616.00mm L x 386.20mm W
Height 244.00mm 244.00mm 244.00mm 244.00mm