Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SM0319/63.
| الصورة |
| رقم الجزء | SM0319 | SM0319/63 | SM0319/D | SM0320 | SM0320/D |
| المصنع | Bulgin | Bulgin | Bulgin | Bulgin | Bulgin |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | SM | SM | SM | SM | SM |
| ProductStatus | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| Circuit | SPST | SPST | SPST | SPST | SPST |
| NumberofPositions | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| SwitchFunction | Off-On | Off-On | Off-On | Off-On | Off-On |
| ContactTiming | Not Specified | Not Specified | Not Specified | Not Specified | Not Specified |
| CurrentRating(Amps) | 3A (AC) | 3A (AC) | 3A (AC) | 3A (AC) | 3A (AC) |
| VoltageRating-AC | 250 V | 250 V | 250 V | 250 V | 250 V |
| VoltageRating-DC | - | - | - | - | - |
| ActuatorType | Flat Key | Flat Key | Flat Key | Flat Key | Flat Key |
| KeyRemovablePositions | Left | Left | Left | Left | Left |
| AngleofThrow | 90° | 90° | 90° | 90° | 90° |
| ContactMaterial | Brass | Brass | Brass | Brass | Brass |
| ContactFinish | Silver | Silver | Silver | Silver | Silver |
| MountingType | Panel Mount | Panel Mount | Panel Mount | Panel Mount | Panel Mount |
| TerminationStyle | Quick Connect - 0.250 (6.3mm) | Quick Connect - 0.250 (6.3mm) | Quick Connect - 0.250 (6.3mm) | Quick Connect - 0.250 (6.3mm) | Quick Connect - 0.250 (6.3mm) |
| PanelCutoutDimensions | Circular - 12.00mm Dia | Circular - 12.00mm Dia | Circular - 12.00mm Dia | Circular - 12.00mm Dia | Circular - 12.00mm Dia |