Semtech Corporation SMDA15C.TBT
رقم الجزء
SMDA15C.TBT
المصنع
Semtech Corporation
الفئة:
TVS - ダイオード
الطرد
8-SOIC (0.154, 3.90mm Width)
ورقة البيانات
阿拉伯语SMDA15C.TBT.pdf
الوصف
TVS DIODE 15VWM 30VC 8-SO
Product details
1. How to order SMDA15C.TBT on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the SMDA15C.TBT price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SMDA15C.TBT?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SMDA15C.TBT.
الصورة SMDA05C.TBT SMDA24C.TBT SMDA15C.TBT SMDA12C.TBT SMDA12C.T
Package/Case 8-SOIC (0.154, 3.90mm Width) 8-SOIC (0.154, 3.90mm Width) 8-SOIC (0.154, 3.90mm Width) 8-SOIC (0.154, 3.90mm Width) 8-SOIC (0.154, 3.90mm Width)
Series SMDAC SMDAC SMDAC SMDAC SMDAC
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels - - - - -
BidirectionalChannels 4 4 4 4 4
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 15V (Max) 15V (Max) 15V (Max) 15V (Max) 15V (Max)
Voltage-Breakdown(Min) 16.7V 16.7V 16.7V 16.7V 16.7V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 30V 30V 30V 30V 30V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 10A (8/20µs) 10A (8/20µs) 10A (8/20µs) 10A (8/20µs) 10A (8/20µs)
Power-PeakPulse 300W 300W 300W 300W 300W
PowerLineProtection No No No No No
Applications General Purpose General Purpose General Purpose General Purpose General Purpose
Capacitance@Frequency 75pF @ 1MHz 75pF @ 1MHz 75pF @ 1MHz 75pF @ 1MHz 75pF @ 1MHz