SSRDC-200D40.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SSRDC-200D40.
| الصورة |
| رقم الجزء | SSRDC-200D40 | SSRDC-200D12 | SSRDC-200D25 |
| Package/Case | Hockey Puck | Hockey Puck | Hockey Puck |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | SSRDC | SSRDC | SSRDC |
| ProductStatus | Active | Active | Active |
| MountingType | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount |
| Circuit | SPST-NO (1 Form A) | SPST-NO (1 Form A) | SPST-NO (1 Form A) |
| OutputType | DC | DC | DC |
| Voltage-Input | 3.5 ~ 32VDC | 3.5 ~ 32VDC | 3.5 ~ 32VDC |
| Voltage-Load | 0 V ~ 200 V | 0 V ~ 200 V | 0 V ~ 200 V |
| LoadCurrent | 40 A | 40 A | 40 A |