KYOCERA AVX ST2012SB32768E0HPWBB
رقم الجزء
ST2012SB32768E0HPWBB
المصنع
KYOCERA AVX
الفئة:
結晶
الطرد
2-SMD, No Lead
ورقة البيانات
阿拉伯语ST2012SB32768E0HPWBB.pdf
الوصف
CRYSTAL 32.7680KHZ 9PF SMD
Product details
1. How to order ST2012SB32768E0HPWBB on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the ST2012SB32768E0HPWBB price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of ST2012SB32768E0HPWBB?
المصنع KYOCERA AVX KYOCERA AVX KYOCERA AVX KYOCERA AVX KYOCERA AVX
Package/Case 2-SMD, No Lead 2-SMD, No Lead 2-SMD, No Lead 2-SMD, No Lead 2-SMD, No Lead
Series ST2012SB, Kyocera ST2012SB, Kyocera ST2012SB, Kyocera ST2012SB, Kyocera ST2012SB, Kyocera
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
Frequency 32.768 kHz 32.768 kHz 32.768 kHz 32.768 kHz 32.768 kHz
FrequencyStability - - - - -
FrequencyTolerance ±20ppm ±20ppm ±20ppm ±20ppm ±20ppm
LoadCapacitance 9pF 9pF 9pF 9pF 9pF
ESR(EquivalentSeriesResistance) 80 kOhms 80 kOhms 80 kOhms 80 kOhms 80 kOhms
OperatingMode Fundamental Fundamental Fundamental Fundamental Fundamental
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.079 L x 0.047 W (2.00mm x 1.20mm) 0.079 L x 0.047 W (2.00mm x 1.20mm) 0.079 L x 0.047 W (2.00mm x 1.20mm) 0.079 L x 0.047 W (2.00mm x 1.20mm) 0.079 L x 0.047 W (2.00mm x 1.20mm)