Traco Power THN 15-4812WI
رقم الجزء
THN 15-4812WI
المصنع
Traco Power
الفئة:
DC DC コンバータ
الطرد
6-DIP Module
ورقة البيانات
阿拉伯语THN 15-4812WI.pdf
الوصف
DC DC CONVERTER 12V 16W
Product details
1. How to order THN 15-4812WI on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the THN 15-4812WI price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of THN 15-4812WI?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of THN 15-4812WI.
الصورة THN 15-4812WI THN 15-2413WI THN 15-4810WI THN 15-2415WI THN 15-2425WI
المصنع Traco Power Traco Power Traco Power Traco Power Traco Power
Package/Case 6-DIP Module 6-DIP Module 6-DIP Module 6-DIP Module 6-DIP Module
Packaging Tube Tube Tube Tube Tube
Series THN 15WI (15W) THN 15WI (15W) THN 15WI (15W) THN 15WI (15W) THN 15WI (15W)
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Isolated Module Isolated Module Isolated Module Isolated Module Isolated Module
NumberofOutputs 1 1 1 1 1
Voltage-Input(Min) 18V 18V 18V 18V 18V
Voltage-Input(Max) 75V 75V 75V 75V 75V
Voltage-Output1 12V 12V 12V 12V 12V
Voltage-Output2 - - - - -
Voltage-Output3 - - - - -
Voltage-Output4 - - - - -
Current-Output(Max) 1.3A 1.3A 1.3A 1.3A 1.3A
Power(Watts) 16 W 16 W 16 W 16 W 16 W
Voltage-Isolation 1.6 kV 1.6 kV 1.6 kV 1.6 kV 1.6 kV
Applications ITE (Commercial) ITE (Commercial) ITE (Commercial) ITE (Commercial) ITE (Commercial)
Efficiency 87% 87% 87% 87% 87%
MountingType Through Hole Through Hole Through Hole Through Hole Through Hole
Size/Dimension 1.00 L x 1.00 W x 0.39 H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm) 1.00 L x 1.00 W x 0.39 H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm) 1.00 L x 1.00 W x 0.39 H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm) 1.00 L x 1.00 W x 0.39 H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm) 1.00 L x 1.00 W x 0.39 H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm)