TTR95-3EE.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of TTR95-3EE.
| الصورة |
| رقم الجزء | TTR95-3EE | TTR312.5-3EE1 | TTR250-3EE | TTR125-3EE2 | TTR190-3EE |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | TTR | TTR | TTR | TTR | TTR |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Frequency | 95MHz Center | 95MHz Center | 95MHz Center | 95MHz Center | 95MHz Center |
| Bandwidth | - | - | - | - | - |
| FilterType | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass | Band Pass |
| Ripple | - | - | - | - | - |
| InsertionLoss | 1dB | 1dB | 1dB | 1dB | 1dB |
| MountingType | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount |
| Size/Dimension | 6.720 L x 5.440 W (170.69mm x 138.18mm) | 6.720 L x 5.440 W (170.69mm x 138.18mm) | 6.720 L x 5.440 W (170.69mm x 138.18mm) | 6.720 L x 5.440 W (170.69mm x 138.18mm) | 6.720 L x 5.440 W (170.69mm x 138.18mm) |