Murata Power Solutions Inc. UEE-3.3/30-D48NB-C
رقم الجزء
UEE-3.3/30-D48NB-C
المصنع
Murata Power Solutions Inc.
الفئة:
DC DC コンバータ
الطرد
8-DIP Module, 1/8 Brick
ورقة البيانات
阿拉伯语UEE-3.3/30-D48NB-C.pdf
الوصف
DC DC CONVERTER 3.3V 99W
Product details
1. How to order UEE-3.3/30-D48NB-C on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the UEE-3.3/30-D48NB-C price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of UEE-3.3/30-D48NB-C?
الصورة UEE-3.3/15-D48N-C UEE-3.3/15-D48P-C UEE-3.3/30-D48N-C UEE-3.3/30-D48P-C UEE-3.3/30-D48NB-C
Packaging Tray Tray Tray Tray Tray
Series UEE UEE UEE UEE UEE
Type Isolated Module Isolated Module Isolated Module Isolated Module Isolated Module
NumberofOutputs 1 1 1 1 1
Voltage-Input(Min) 36V 36V 36V 36V 36V
Voltage-Input(Max) 75V 75V 75V 75V 75V
Voltage-Output1 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V
Voltage-Output2 - - - - -
Voltage-Output3 - - - - -
Voltage-Output4 - - - - -
Current-Output(Max) 30A 30A 30A 30A 30A
Power(Watts) 99 W 99 W 99 W 99 W 99 W
Voltage-Isolation 2.25 kV 2.25 kV 2.25 kV 2.25 kV 2.25 kV
Applications ITE (Commercial) ITE (Commercial) ITE (Commercial) ITE (Commercial) ITE (Commercial)
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Efficiency 90% 90% 90% 90% 90%
MountingType Through Hole Through Hole Through Hole Through Hole Through Hole
Size/Dimension 2.30 L x 0.90 W x 0.50 H (58.4mm x 22.9mm x 12.7mm) 2.30 L x 0.90 W x 0.50 H (58.4mm x 22.9mm x 12.7mm) 2.30 L x 0.90 W x 0.50 H (58.4mm x 22.9mm x 12.7mm) 2.30 L x 0.90 W x 0.50 H (58.4mm x 22.9mm x 12.7mm) 2.30 L x 0.90 W x 0.50 H (58.4mm x 22.9mm x 12.7mm)