Connor Winfield VBLD861-081.92M
رقم الجزء
VBLD861-081.92M
المصنع
Connor Winfield
الفئة:
発振器
الطرد
4-SMD, No Lead
ورقة البيانات
阿拉伯语VBLD861-081.92M.pdf
الوصف
XTAL OSC VCXO 81.9200MHZ LVCMOS
Product details
1. How to order VBLD861-081.92M on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the VBLD861-081.92M price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of VBLD861-081.92M?
الصورة VBLD861-080.0M VBLD861-081.92M VBLD861-100.0M VBLD861-122.88M VBLD861-125.0M
المصنع Connor Winfield Connor Winfield Connor Winfield Connor Winfield Connor Winfield
Package/Case 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead
Series VBLD861 VBLD861 VBLD861 VBLD861 VBLD861
ProductStatus Active Active Active Active Active
BaseResonator Crystal Crystal Crystal Crystal Crystal
Type VCXO VCXO VCXO VCXO VCXO
Frequency 81.92 MHz 81.92 MHz 81.92 MHz 81.92 MHz 81.92 MHz
Function - - - - -
Output LVCMOS LVCMOS LVCMOS LVCMOS LVCMOS
Voltage-Supply 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V
FrequencyStability ±10ppm ±10ppm ±10ppm ±10ppm ±10ppm
AbsolutePullRange(APR) ±5ppm ±5ppm ±5ppm ±5ppm ±5ppm
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 30mA 30mA 30mA 30mA 30mA
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.550 L x 0.355 W (13.97mm x 9.02mm) 0.550 L x 0.355 W (13.97mm x 9.02mm) 0.550 L x 0.355 W (13.97mm x 9.02mm) 0.550 L x 0.355 W (13.97mm x 9.02mm) 0.550 L x 0.355 W (13.97mm x 9.02mm)