Mueller Electric Co WI-M-10-25-0
رقم الجزء
WI-M-10-25-0
المصنع
Mueller Electric Co
الفئة:
単導体ケーブル (フックアップ ワイヤ)
الطرد
ورقة البيانات
WI-M-10-25-0.pdf
الوصف
TEST LEAD 10AWG 600V BLACK 25'
Product details
1. How to order WI-M-10-25-0 on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the WI-M-10-25-0 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of WI-M-10-25-0?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of WI-M-10-25-0.
الصورة WI-M-10-10-0 WI-M-10-10-2 WI-M-10-10-5 WI-M-10-25-0 WI-M-10-50-0
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series Coolflex45 Coolflex45 Coolflex45 Coolflex45 Coolflex45
ProductStatus Active Active Active Active Active
CableType Test Lead Test Lead Test Lead Test Lead Test Lead
WireGauge 10 AWG 10 AWG 10 AWG 10 AWG 10 AWG
ConductorStrand - - - - -
ConductorMaterial Copper, Tinned Copper, Tinned Copper, Tinned Copper, Tinned Copper, Tinned
Jacket(Insulation)Material Silicone Silicone Silicone Silicone Silicone
Jacket(Insulation)Diameter 0.197 (5.00mm) 0.197 (5.00mm) 0.197 (5.00mm) 0.197 (5.00mm) 0.197 (5.00mm)
Jacket(Insulation)Thickness - - - - -
Length 25.00' (7.62m) 25.00' (7.62m) 25.00' (7.62m) 25.00' (7.62m) 25.00' (7.62m)
Voltage 600V 600V 600V 600V 600V