ABB Power Electronics Inc. EBDW025A0B641-PHZ
رقم الجزء
EBDW025A0B641-PHZ
المصنع
ABB Power Electronics Inc.
الفئة:
DC DC コンバータ
الطرد
8-DIP Module, 1/8 Brick
ورقة البيانات
阿拉伯语EBDW025A0B641-PHZ.pdf
الوصف
DC DC CONVERTER 12V 300W
Product details
1. How to order EBDW025A0B641-PHZ on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the EBDW025A0B641-PHZ price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of EBDW025A0B641-PHZ?
الصورة EBDW025A0B41Z EBDW025A0B841Z EBDW025A0B641-PHZ EBDW025A0B641-HZ
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk
Series Barracuda™ EBDW025A0B (300W) Barracuda™ EBDW025A0B (300W) Barracuda™ EBDW025A0B (300W) Barracuda™ EBDW025A0B (300W)
ProductStatus Active Active Active Active
NumberofOutputs 1 1 1 1
Voltage-Input(Min) 36V 36V 36V 36V
Voltage-Input(Max) 75V 75V 75V 75V
Voltage-Output1 12V 12V 12V 12V
Voltage-Output2 - - - -
Voltage-Output3 - - - -
Voltage-Output4 - - - -
Current-Output(Max) 25A 25A 25A 25A
Power(Watts) 300 W 300 W 300 W 300 W
Voltage-Isolation 2.25 kV 2.25 kV 2.25 kV 2.25 kV
Applications ITE (Commercial) ITE (Commercial) ITE (Commercial) ITE (Commercial)
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Efficiency 94.7% 94.7% 94.7% 94.7%
MountingType Through Hole Through Hole Through Hole Through Hole
Size/Dimension 2.30 L x 0.90 W x 0.44 H (58.4mm x 22.9mm x 11.1mm) 2.30 L x 0.90 W x 0.44 H (58.4mm x 22.9mm x 11.1mm) 2.30 L x 0.90 W x 0.44 H (58.4mm x 22.9mm x 11.1mm) 2.30 L x 0.90 W x 0.44 H (58.4mm x 22.9mm x 11.1mm)