ABB Power Electronics Inc. EBDW025A0B841Z
رقم الجزء
EBDW025A0B841Z
المصنع
ABB Power Electronics Inc.
الفئة:
DC DC コンバータ
الطرد
15-DIP Module
ورقة البيانات
阿拉伯语EBDW025A0B841Z.pdf
الوصف
DC DC CONVERTER 12V 300W
Product details
1. How to order EBDW025A0B841Z on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the EBDW025A0B841Z price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of EBDW025A0B841Z?
الصورة EBDW025A0B41Z EBDW025A0B841Z EBDW025A0B641-PHZ EBDW025A0B641-HZ
Package/Case 15-DIP Module 15-DIP Module 15-DIP Module 15-DIP Module
Packaging Tray Tray Tray Tray
Series Barracuda™ EBDW025A0B (300W) Barracuda™ EBDW025A0B (300W) Barracuda™ EBDW025A0B (300W) Barracuda™ EBDW025A0B (300W)
ProductStatus Active Active Active Active
Type Isolated Module Isolated Module Isolated Module Isolated Module
NumberofOutputs 1 1 1 1
Voltage-Input(Min) 36V 36V 36V 36V
Voltage-Input(Max) 75V 75V 75V 75V
Voltage-Output1 12V 12V 12V 12V
Voltage-Output2 - - - -
Voltage-Output3 - - - -
Voltage-Output4 - - - -
Current-Output(Max) 25A 25A 25A 25A
Power(Watts) 300 W 300 W 300 W 300 W
Voltage-Isolation 2.25 kV 2.25 kV 2.25 kV 2.25 kV
Applications ITE (Commercial) ITE (Commercial) ITE (Commercial) ITE (Commercial)
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Efficiency 94.7% 94.7% 94.7% 94.7%
MountingType Through Hole Through Hole Through Hole Through Hole
Size/Dimension 2.30 L x 0.90 W x 0.44 H (58.4mm x 22.9mm x 11.1mm) 2.30 L x 0.90 W x 0.44 H (58.4mm x 22.9mm x 11.1mm) 2.30 L x 0.90 W x 0.44 H (58.4mm x 22.9mm x 11.1mm) 2.30 L x 0.90 W x 0.44 H (58.4mm x 22.9mm x 11.1mm)