STMicroelectronics SMA4F64A
رقم الجزء
SMA4F64A
المصنع
STMicroelectronics
الطرد
DO-221AC, SMA Flat Leads
ورقة البيانات
SMA4F64A.pdf
الوصف
TVS DIODE 64VWM 134VC SMAFLAT
Product details
1. How to order SMA4F64A on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the SMA4F64A price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SMA4F64A?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SMA4F64A.
7.How to contact us to get technical supports, such as SMA4F64A pin diagram, SMA4F64A datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
الصورة SMA4F48A SMA4F64A SMA4F58A SMA4F40A SMA4F36A
Series SMA4FxxA SMA4FxxA SMA4FxxA SMA4FxxA SMA4FxxA
BidirectionalChannels - - - - -
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 64V (Max) 64V (Max) 64V (Max) 64V (Max) 64V (Max)
Voltage-Breakdown(Min) 71.1V 71.1V 71.1V 71.1V 71.1V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 134V 134V 134V 134V 134V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 17A (8/20µs) 17A (8/20µs) 17A (8/20µs) 17A (8/20µs) 17A (8/20µs)
Power-PeakPulse 400W 400W 400W 400W 400W